Svečano otvorenje izložbe fotografija u Đakovu

U Centru za kulturu Đakovo danas, 21. veljače svečano je otvorena izložba fotografija djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova koji su svakodnevni rad policije zabilježili fotografijama.
Uz pomoćnicu načelnika Policijske akademije Davorku Martinjak, načelnika Policijske uprave osječko-baranjske Ladislava Becea i voditeljicu Muzeja policije Helenu Biočić, izložbi su bili nazočni Robert Francem, zamjenik gradonačelnika Grada Đakova, ravnateljica Centra za kulturu Đakovo Sanja Pavleković, predstavnici institucija s područja Đakova, načelnik Policijske postaje Đakovo Rudolf Kolarić i načelnici susjednih policijskih postaja.
Odabrani autori ovogodišnjeg postava, policijska službenica PP Đakovo Dajana Zeko i drugi, kroz objektiv donose različite priče i teme iz svakodnevnog rada policije i svih njezinih područja djelovanja.
Izložba će biti otvorena za javnost od 21. veljače do 15. ožujka 2019. godine.