Predškolci OŠ Hugo Kon na terenskoj nastavi

Devet predškolaraca i dvije učiteljice iz OŠ Hugo Kon posjetili su danas, 14. listopada 2021. Muzej policije

Sedam djevojčica i dva dječaka polaznika predškolskog programa OŠ Hugo Kon iz Zagreba u pratnji dviju učiteljica posjetili su Muzej policije. Kroz dječji žamor i veselu atmosferu djeca su se upoznala s policijskim pozivom te s poslovima koje policija obavlja. Što su otisci prstiju, kako izgleda stop palica, kako radi robot za razminiranje, a kako prepoznati pravi novac od krivotvorenog novca, samo su neka od znatiželjnih dječjih pitanja na koja su dobili odgovor.

Ovo je drugi posjet OŠ Hugo Kon Muzeju policije što govori da smo prepoznati kao vrijedna institucija u kojoj djeca mogu dosta novoga naučiti, jer je upravo ova škola poznata što u svom redovitom programu djeca svih uzrasta redovito posjećuju muzeje, kazališta, kina te druge institucije.