Božićna izložba Muzeja policije

Slika /slike/bozicna-izlozba.jpg

Povodom božićnih i novogodišnjih blagdana Muzej policije priprema već tradicionalnu izložbu umjetničkih radova zaposlenika MUP-a, koja se održava u godini desete obljetnice rada i postojanja Muzeja policije.

Na ovogodišnjoj izložbi, koja ima najviše izlagača dosad, svoje radove izlažu: Anita Živaljić Čotić, Boško Ćenan, Damira Fuzul, Ivan Kovačić, Ivica Blagović, Mirela Mia Jezernik, Nikolina Gotal, Nikša Jelovčić, Siniša Klemen, Slavko Brdarić, Tomislav Kuliš i Valerija Golubić.

Posjetitelji izložbe će uz uobičajene tehnike rada, ulja na platnu i fotografije ovaj put moći vidjeti i radove dekupaža, pirografije, ali i puzzla.

Potaknuti domišljatošću naših izlagača i njihovim umjetničkim izražajem, tijekom postava izložbe organiziramo i radionice dekupaža, koje će voditi Nikolina Gotal, te svim zainteresiranima predstaviti način ukrašavanja predmeta tom u posljednje vrijeme vrlo popularnom tehnikom.

Svečano će otvorenje izvedbama nekoliko prigodnih skladbi uveličati tamburaški sastav Policijske akademije pod ravnanjem prof. Nevenke Pavleković.

Otvorenje izložbe  održat će se u četvrtak, 15. prosinca 2011. godine u 12 sati u predvorju sjedišta MUP-a u Savskoj cesti 39 u Zagrebu.

Izložba će biti otvorena do 15. siječnja 2012. godine radnim danom od 8 do 16 sati. Ulaz je slobodan.