Udruga gluhoslijepih osoba Grada Zagreba posjetila Muzej policije

U pratnji prevoditelja dvadesetak članova Udruge gluhoslijepih osoba Grada Zagreba posjetilo Muzej policije

Članovi Udruge gluhoslijepih osoba Grada Zagreba 15. svibnja, posjetili su Muzej policije kako bi se upoznali s radom i poviješću hrvatske policije.

Uz stručno vodstvo muzeja imali su priliku razgledati muzejske eksponate, opremu i tehniku te druge predmete koje u svakodnevnom radu koristi ili je koristila policija.

Uz pomoć prevoditelja članovi udruge mogli su postavljati pitanja kako bi što bolje razumjeli ulogu policije u društvu i doprinos koji policija pruža zajednici.

Djelatnici Muzeja policije izrazili su zadovoljstvo što su ih članovi udruge posjetili te se nadaju da će i ubuduće surađivati u organiziranju ovakvih posjeta.

Posjet udruge gluhoslijepih osoba Muzeju policije bio je inspirativan i edukativan za sve sudionike te je doprinio boljem razumijevanju i suradnji policije i osoba s invaliditetom.