​Muzej policije ponovno otvoren za posjetitelje

Nakon sanacije oštećenja nastalih u potresu u ožujku ove godine, Muzej policije od danas ponovo otvara svoja vrata za posjetitelje.

U Muzeju su izloženi eksponati iz zbirke odora i dijelova odore, policijskog znakovlja, kriminalističke zbirke, zbirke oružja, zbirke policijskih vozila, uredske opreme i tehnike, kriminalističke tehnike, komunikacijske tehnike, zbirke osobnih dokumenata, zbirke fotografija i drugo.

Također, posjetitelji mogu vidjeti postav Muzeja vezan uz ulogu policije u Domovinskom ratu.

Radno vrijeme Muzeja ostalo je nepromijenjeno, radnim danom od 10 do 13 sati te svaku prvu subotu u mjesecu od 10 do 13 sati.

Za grupne posjete Muzeju potreban je prethodni dogovor na tel. 01/6122 560 ili na e-mail adresu muzej@muzej-policije.hr.