Djeca iz NK Dugo Selo posjetili Policijsku akademiju "Prvi hrvatski redarstvenik"

Pedeset i dvoje djece s trenerima posjetilo Policijsku akademiju, Muzej policije i Centar za obuku vodiča i dresuru službenih pasa

U utorak, 27. lipnja, Policijsku akademiju „Prvi hrvatski redarstvenik“ posjetili su djeca u pratnji trenera nogometnog kluba Dugo Selo.

Djelatnici Muzeja policije na zanimljiv način predstavili su sadržaj Muzeja policije te djecu upoznali s radom policije. Djeca su s oduševljenjem obišli prostore muzeja a posebno im se dojmila uniforma specijalne i intervente policije.

Također im je pružena prilika za razgledavanje policijskih vozila, gdje su imali priliku se fotografirati na policijskom motociklu i vozilu.

Centar za obuku vodiča i dresuru službenih pasa za naše goste izvela je pokaznu vježbu detekcije droge sa službenim psom Snoopy. Tako da su djeca mogla uživo vidjeti koje zadaće izvršava službeni policijski pas.

Naši mladi posjetitelji sa smješkom su završili posjet Policijskoj akademiji „Prvi hrvatski redarstvenik“.