Djeca hrvatskih branitelja posjetili Muzej policije

Djeca hrvatskih branitelja u pratnji članova Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata borave na Policijskoj akademiji „Prvi hrvatski redarstvenik“

U ponedjeljak, 26. kolovoza 370-ero djece hrvatskih branitelja u pratnji članova Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata tijekom svog višednevnog boravka na Policijskoj akademiji posjetili su Muzej policije.

Ovaj posjet je bio idealna prilika za upoznati djecu s poviješću i radom policije te ulogom policije u Domovinskom ratu.

Tako su uz stručno vodstvo muzeja imali priliku razgledati različite eksponate, tehniku i opremu korištenu u radu policije, kao i saznati više o povijesnim događajima i važnosti policije u povijesti do danas.

Posjet Muzeju policije bio je edukativno i emotivno iskustvo za djecu branitelja, koje im je pružilo priliku da još bolje upoznaju i cijene ulogu policije te da se ponose primjerima hrabrosti i požrtvovnosti svojih roditelja i njihovih suboraca.